UGEARS – pohyblivé drevené 3D puzzle, Lokomotíva s vagónom

UGEARS – pohyblivé drevené 3D puzzle, Lokomotíva s vagónom
  • UGEARS – pohyblivé drevené 3D puzzle, Lokomotíva s vagónom
H4306
UGears
Tento produkt bude odoslaný do: 4 dní
73,04 € S DPH 60.87 € (bez DPH)
Množstvo
do 4 dníKontaktujte nás

 

Doprava - pri nákupe nad 166€ platíme dopravu za Vás

 

Poradenstvo - náš kvalifikovaný personál Vám poradí

 

Platba kartou - bezpečná online platba kartou

Lokomotíva od firmy UGEARS v sebe spája technické a umelecké inovácie ktoré obľubujú naši zákazníci a posúva ich o krok vpred.
Vďaka množstvu realistických detailov a romantickému vzhľadu je táto lokomotíva nepísaným symbolom 19.storočia a očarí každého kto ju vidí.
 
Lokomotíva je namiesto pary poháňaná ozubenými kolieskami a gumičkami ale mechanizmus vyzerá úplne ako skutočný parný stroj. Zblízka môžete vidieť prácu piestov a ventilov ktoré prenášajú energiu pre pohon kolies.
 
Lokomotíva má otvárateľnú strechu, otvárateľné dvere a vysúvateľné schody na nastupovanie. Pripojiteľný vagón je tiež otvárateľný.
 
Rovnako ako pri ostatných modeloch aj pri tomto nájdete obrázkový návod s ktorý Vám krok za krokom ukáže ako poskladať lokomotívu.
 
Nech sa páči pozrite si video ako lokomotíva funguje:

 
Model je vyrobený z vysokokvalitného materiálu ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Jednotlivé časti sú narezané laserom a pripravené na skladanie. Jednoducho ich vyberiete a začnete skladať.
Na skladanie nie je potrebné lepidlo – vzhľadom na presné spracovanie dieliky do seba presne zapadajú a model sa jednoducho skladá. Model má jedinečný mechanizmus ktorým ho uvediete do pohybu. Práca ozubených kolies a to ako všetko do seba perfektne zapadá je fascinujúce pozorovať to. Každý z modelov UGears je zábavný ale aj veľmi dekoratívny.
Cieľom je poskytnúť nezabudnuteľný čas pri skladaní modelov ktoré sú obľúbené vo všetkých vekových kategoriach. Spojme srdcia otcov a detí. A výsledok – oživený mechanický zázrak.
 
Rozmery:
Zložený model lokomotívy: 31,5 x 10 x 12,5 cm
Zložený vagón: 16 x 9 x 11,5 cm
Balenie: 37 x 17 x 4 cm
 
Počet dielikov: 443 ks
Čas skladania: 10-12 hodín
 
Vhodné od 14 rokov
Certifikát CE
 
 
 
 
ZA1931

 

UGears
H4306