Drevené obrázkové domino

Drevené obrázkové domino
search
  • Drevené obrázkové domino
  • Drevené obrázkové domino
  • Drevené obrázkové domino
  • Drevené obrázkové domino

Overená hra pre všetky generácie, ktorá sa dá hrať doma aj vonku na dovolenke.

ZA2515
Jokomisiada
Tento produkt bude odoslaný do: 24 hodin
2,57 € S DPH 2.14 € (bez DPH)
Množstvo
skladom 

Doprava - pri nákupe nad 75€ platíme dopravu za Vás

 

Poradenstvo - náš kvalifikovaný personál Vám poradí

 

Platba kartou - bezpečná online platba kartou

Populárna detská hra pre malých aj veľkých, nadčasová a univerzálna. Výborná na trávenie voľného času s rodičmi, známymi a priateľmi. Domino sa dá hrať rôznymi spôsobmi, spomenieme dva najznámejšie:
  1. Hráči vysypú doštičky obrázkami nadol. Rozdelia si ich rovnakým počtom a uložia tak aby ich spoluhráči nevideli. Začína najmladší hráč – vyloží doštičku do stredu. Hráč ktorý je na rade musí doložiť doštičku na koniec s rovnakým obrázkom. Ak takú nemá, nasleduje ďalší hráč. Vyhráva ten kto prvý minie svoje doštičky.
  2. Hráči vysypú doštička obrázkami nadol, a jednu otočia. Každý hráč dostane 5 doštičiek. Začína najmladší hráč – k otočenej doštičke musí priložiť zo svojich takú ktorý má rovnaký obrázok. Ak takú nemá, musí si z kopy zobrať ďalšiu doštičku. Nasledujúci hráč ktorý je na rade musí doložiť doštičku na koniec s rovnakým obrázkom. Ak takú nemá, musí si z kopy zobrať ďalšiu doštičku. Vyhráva ten kto prvý minie svoje doštičky.
Táto hra je výborný spôsob ako tráviť čas s deťmi a dať im tak ten najvzácnejší dar – svoj čas. Spomienky na hry ktoré hrávali s rodičmi ich budú hriať pri srdiečku po celý život. Rozmery Krabička (obal) 15,5 x 4 x 9 cm Tabuľka: 7,5 x 3,5 x 0,3 cm V balení 28 tabuliek (doštičiek) s obrázkami zvieratiek (ako prasiatko, sliepka, zajac, krava, kôň, mačka, ovečka...) Tabuľky sú uložené v praktickom drevenom balení. Určené deťom od 3 rokov Certifikát CE za2515
ZA2515
2 Položky

Špecifické referencie

ean13
8698111107965
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.