Filtrovať podľa
Kategórie
Cena
Typ zbrane
Vek
viac... meněj
Typ
viac... meněj
Materiál
viac... meněj
Pohlavie
Batérie
Počet hráčov
viac... meněj
Dĺžka hry
Väzba
Nosnosť kg
Dĺžka autíčka (cm)
Priemer
Rozmer
Dĺžka (cm)
Výška
Veľkosť kolies (palce)
Maximálny počet osôb
Určenie
Stav tovaru
Druh náradia
Druh tovaru
viac... meněj
Interaktívna hračka
Počet dielikov
Typ stavebnice
Hudobné a zvukové
Jazdiace
Projektor
Svetlo
Melódia
Značky
viac... meněj
Veľkosť
Automatický bublifuk
Hmotnosť
kg kg
Condition
Počet strán
Tvrdosť tuhy
B B
Počet farieb
Filter

Hračky

V našej kategórii hračiek nájdete širokú škálu produktov pre deti všetkých vekových kategórií. Od edukačných hračiek, ktoré podporujú učenie a rozvoj zručností, po zábavné hry a hračky pre vonkajšie hranie, u nás si vyberie každý. Ponúkame tiež špeciálne selekcie pre najmenších, vrátane bezpečných a stimulujúcich hračiek pre bábätká. Prehliadajte našu ponuku a objavte ideálne hračky, ktoré potešia vaše deti a podporia ich kreatívny rozvoj.

Hračky pre deti
 • Hračky pre chlapcov

  Ruku na srdce, malí či veľkí chlapci - stále sa radi hrajú. Tí malí chcú napodobňovať tých veľkých a na to potrebujú svoje vlastné hračky vhodné pre všetkých chlapcov.

 • RC modely - na diaľkové ovládanie

  Hračky na diaľkové ovládanie sú obľúbené u detí ale aj rodičov, tak prečo si neurobiť radosť? Vyberte si z rôznych typov v našej ponuke

 • Hračky pre dievčatá

  Hľadáte ideálnu hračku pre dievčatko? Každé dievča chce pomáhať mamine v kuchyni, preto mu môžete dopriať vlastnú elektrickú kuchynku. Nič nevyvolá v malej slečne väčší pocit dospelosti ako vlastný toaletný stolík so všetkými doplnkami potrebnými na skrášlenie aj keď sú to len hračky. Naše hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov pri zachovaní výbornej ceny.

 • Pre najmenších

  Potrebujete stoličku na kŕmenie ktorá bude rásť s Vaším dieťaťom a ktorú využijete aj keď bude dieťa väčšie? Naša ponuka je veľmi široká a nájdete tu rôzne hrkálky , hryzadlá, vkladačky, kolotoč nad postieľku či projektor ktorý hrá jemnú hudbu a svieti na strop. Mojkáčik ktorý dopomôže k pocitu bezpečia, Pyramída pre dieťa v rôznych tvaroch a prevedeniach zvukové či penové kocky, hračka na ťahanie, guličková dráha, mäkučká deka na hranie, tlačidlo s mnohými funkciami, suchý bazén a samozjreme nočník, či už hrací alebo nie.

 • Puzzle

  Puzzle to je hlavolam pre každú vekovú kategóriu. Deti si pri skladaní puzzlí rozvíjajú predstavivosť, jemnú motoriku, logické myslenie, cvičia trpezlivosť a zmysel pre detaily. Učia sa systematicky pracovať a uvažovať samostatne.

  Preto Vám ponúkame puzzle vhodné pre deti od útleho veku (MAXI puzzle) ale aj pre väčšie deti ktoré sa radi popasujú aj s ťažšou výzvou ako obľúbené 3D PUZZLE.

 • Stavebnice a skladacie hračky

  Na trhu sa nachádza obrovské množstvo rôznych druhov stavebníc a my sa snažíme ponúknuť Vám čo najviac z nich. Ak hľadáte klasickú stavebnicu LEGO - nech sa páči našu ponuku stále rozširujeme. Ponúkame Vám aj stavebnice od iných výrobcov kompatibilné s LEGO: Qman, Sluban, JDLT, Abrick.

  Deťom, ktoré majú radi ešte kreatívnejšiu zábavu vyberiete zo širokej ponuky kreatívnych stavebníc: skrutkovacia stavebnica, elastická stavebnica, magnetická stavebnica, stavebnica s ozubenými kolieskami. Totálnou vychytávkou sú techcnické stavebnice ktoré fungujú na diaľkové ovládanie.

 • Figúrky a zvieratká

  Figúrky sú neoddeliteľnou súčasťou detského sveta hier. Dieťa potrebuje figúrky do domčeka, na svoju farmu alebo si ju zoberie len tak so sebou aby kamarát do hry bol vždy poblízku.

  Zvieratá a ich rozmanitosť detí fascinuje. Nedá však kúpiť domov leva či žirafu aby sa dieťa mohlo s nimi tešiť, figúrky zvieratiek však pri troche detskej fantázie dostatočne vystačia. Ponúkame Vám kvalitné ručne maľované figúrky zvieratiek na ktoré si dieťa bude dávať pozor, ale aj lacnejšie verzie ktoré Vám nebude ľúto ak si ich zoberie ku hre von napríklad do piesku.

 • BRUDER

  Nemecká značka Bruder vyrába realistické modely dopravných a stavebných prostriedkov najvyššej kvality s tradíciou rodinnej firmy už 80 rokov. Hračky Bruder su navrhované podľa reálnych strojov do najmenších detailov s funkčnými mechanickými vlastnosťami. Hračky Bruder a ich príslušenstvo sú medzi sebou kompatibilné a variabilné. Značka Bruder nevyrába len modely áut a strojov, dodáva im niečo viac- funkčnosť, reálnosť, detaily a kvalitu použitého materiálu.

  Traktory Bruder alebo aj iné pracovné stroje sú u deti veľmi obľúbené, vďaka svojej kvalite sú to trváce hračky. Obrovskou výhodou je množstvo príslušenstva ktoré môžete k traktorom pripájať podľa aktuálnej potreby

 • Kúzelné čítanie

  Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj staršie deti a nepochybne zaujme aj dospelých. Vďaka špeciálnej technológií ich môžu využívať aj deti ktoré ešte nevedia čítať. Samy si môžu prečítať rozprávku alebo sa hravou formou naučiť farby, čísla, písmená a rôzne zaujímavosti o svete okolo nás. Čo sa naučia si potom trénujú v zábavných edukačných hrách ktoré sú súčasťou kníh.

  Kúzelné pero dokáže prečítať text ktorý je vytlačený v knihe ale aj ten ktorý je nahratý pod ikonami a obrázkami.

 • Tabule a kreatívne sety

  Kreativitu detí sa oplatí podporovať alebo iniciovať. Už malé dieťa rado tvorí a kreslí vždy keď má k tomu príležitosť alebo ak má kreatívne hračky. Ak hľadáte tabuľu najvýhodnejšia je obojstranná magnetická a kriedová tabuľa so stojanom. Ak dieťa rado modeluje poteší ho modelovacia hmota s vykrajovačkami alebo rôznymi strojčekmi či príslušenstvom. Obľúbená je tiež výroba magnetiek a mozaikové obrázky. Nájdete tu tiež pečiatky, multifunkčné magické tabuľky a množstvo iných kreatívnych setov.

 • Interaktívne hračky

  Interaktívne hračky sú určené batoľatám a drobcom ktorý už vnímajú zvuky a učia sa spoznávať farby a rôzné základné zákonitosti ako príčina-následok, interaktívne hračky majú zvukové a svetelné efekty a dávajú deťom množstvo nových podnetov ktoré priťahujú ich pozornos, hračky s vkladačkami, interaktívnymi tlačidlami, hračky ktoré jazdia a majú rôzne funkcie, hračka s ozubenými kolieskami, interaktívny detský telefón, zatĺkačka – stačí si len vybrať tú správnu, ktorá bude drobca baviť.

 • Hudobné nástroje pre deti

  Detské hudobné nástroje výrazne napomáhajú rozvoju dieťaťa. Dieťa miluje hudbu a rytmus a ešte väčšiu radosť má ak ju môže samé tvoriť. Začiatky sú trošku rozpačité dajte mu však vhodný hudobný nástroj a jeho tvorba bude čoraz lepšia. V našej ponuke si vyberiete zo širokej škály či už máte záujem o piano, menšie-väčšie, také čo vydáva zvuky zvieratiek alebo realistické ktoré má rôzne efekty a funkcie. Malý bubeník si vyberie bubon podľa svojich predstáv alebo bicie. Pre gitaristu máme v ponuke rôzne štýly gitár, či už elektrická gitara s mikrofónom, drevená gitara alebo ukulele. Čoraz modernejšie sú akordeón alebo harmonika ale okrem klasických hudobných nástrojov nájdete u nás aj tie menej tradičné. Nech sa páči vyberte si

 • Bublifuky

  Bublifuky a bubliny - poznáte dieťa ktoré ich nemiluje? Lebo my nie... Všetky bublifuky majú u detí úspech od tých najjednoduchších po plne automatické bublifuky ktoré robia záplavu bublín samy. Úplne najfascinujúcejšia je obrovská bublina v do ktorej vôjde aj dieťa - aj to sa Vám podarí ak máte tú správnu sadu na tvorenie bublín. Došla bublifuková zmes? Šup šup objednajte si ju do 2 dní je u Vás

 • Hracie stoly

  Hracie stoly, kalčeto - stolný futbal, air hokej, biliard, hokej... vybete si ten správny hrací stôl a poriadne sa zabavte

 • Detské kostýmy

  Či už hľadáte detský kostým na maškarný bál (karneval) nejakú oslavu alebo dieťa rado prezlieka do rôznych kostýmov, u nás si vyberiete od rozprávkových kostýmov, princezien po rôznych superhdinov, pilotov, či zvieratiek. ponúkame aj doplnky ku kostýmom s ktorými bude maska ešte autentickejšia

 • Hry na povolania

  Každé dieťa rado napodobňuje dospelých preto medzi obľúbené detské hry patrí napodobňovanie jednotlivých profesíí. Niektoré deti sa rady hrajú na predavačku a obchod - tým sa bude páčiť pokladňa s tovarom, či dotyková pokladňa, obchodnícky panel a úplne najviac celá zostava pre obchod - supermarket.
  Iné sa najradšej hrajú na lekára ktorý s pomocou svojho lekárskeho kufríka vylieči každú chorobu - niekedy je však potrebná sanitka.
  Samozrejme nemôžeme zabudnúť na rôzne kancelárske či programátorske hry ktorých nevyhnutnou pomôckou je detský notebook. V našej ponuke nájdete aj teleskop pre astrológa, mikroskop pre budúceho vedca, kosačku a krovinorez pre záhradníka, sadu pre kvetinárku, cukrárske pomôcky, šijací stroj pre krajčírku a množstvo iného. Prajeme príjemnú zábavu...
   

 • Edukatívne hračky

   Toto sú hračky podporujúce rozvoj Vášho dieťaťa ktoré spestria a zatraktívnia poznávanie sveta a základných prírodných zákonov. Základy fyziky, možnosti využitia slnečnej energie či matematické záhady – toto všetko znie deťom komplikovane ale dá sa jednoducho osvojiť si hrou. Kúpte dieťaťu mikroskop nech sa zoznámi s mikrosvetom, teleskop ktorým môže pozorovať hviezdy či solárnu stavebnicu aby vedelo akú silu má slnko. Vo výbave školáka nesmie chýbať počítadlo, glóbus či papierové hodiny aby žiačik vedel kedy bude zvoniť na prestávku J

 • Drevené hračky

  Najkrajšie, najstaršie a najtrvácnejšie sú drevené hračky. Nedá sa vymenovať všetky od výroby prvej drevenej hračky sa svet zmenil a teraz ich v ponuke nespočetné množstvo. Od tých najjednoduchších ako sú drevené kocky až po rôzne s funkciami, napríklad drevený kávovar ktorý vytláča kapsuly, zvukové drevené kocky.

  Osobitne sa oplatí pokochať sa pohľadom na nádherných drevených domčekoch a kuchynkách, aby sme neobišli chlapcov tak veľký drevený ponk tiež urobí veľkú radosť.

  Hračky sú vyrobené tak aby boli zdravotne nezávadné a spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

 • Plyšové hračky

  Obľúbeného plyšáka musí mať každý, malý aj veľký. Je to priateľ ktorému môžete bez obáv všetko povedať, ktorý sa nikdy nenahnevá a vždy na Vás čaká. Vyberajte preto starostlivo aby vybratá plyšová hračka bola tá pravá.

 • Hračky do vody

  Deti zväčša milujú vodu a radi v nej aj s ňou hrajú, preto Vám ponúkame širokú škálu hračiek do vody od tých najjednoduchších až po sety s fontánkami. Najmenších zaujmú pyramídy a naťahovacie hračky do vody, taktiež robotické hračky do vody ktoré sa pohybujú len vo vode žnú obrovský úspech. Bublinkové hračky naplňte penou do kúpeľa a vyčaria úžasný penový kúpeľ. Zábava vo vode môže byť aj interaktívna a tvorivá - skvelé sú knihy do vody ktoré sa po stretnutí s vodou či mokrými prstami vyfarbia, penové vodolepky alebo pastelky do vane poskytnú množstvo bezpečnej a kreatívnej zábavy. Gumené kačičky, rôzne zvieratká a lodičky to je klasika ktorá nikdy nesklame

 • Ostatné hračky

  V tejto kategórií Vám ponúkame obľúbené detské hračky ktoré sú vhodné na rôzne príležitosti. Nájdete tu rôzne zábavné, antistresové a retro hračky.

 • Spoločenské hry

  Chcete sa zabaviť počas nepriaznivého počasia alebo spestriť párty? Chcete utužiť svoje vzťahy s deťmi či priateľmi? Spoločenská hra je pre Vás tá správna voľba. V našej ponuke nájdete tie najzábavnejšie a cenovo dostupné spoločenské hry s ktorými sa zaručene nebudete nudiť

 • Príslušenstvo

  Pekne zabalený darček urobí dvojnásobnú radosť vyberte si vhodný baliaci papier či darčekovú tašku na zabalenie darčeka. Ak ste si vybrali hračku na batérie, nezabudnite na baterky aby sa z darčeka nestalo sklamanie :)

Stavebnica SEVA Staviame bungalov

Stavebnica SEVA Staviame bungalov

Obľúbená stavebnica Seva z edície zameranej na bývanie a nábytok.

Cena 50,20 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Cool Maker - Set na manikúru

Cool Maker - Set na manikúru

Úžasný set s ktorým si malá parádnica vytvorí čarovnú manikúru.

Cena 14,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
BABY born Storybook - Ľadová víla 18cm

BABY born Storybook - Ľadová víla 18cm

Krásna bábika BABY born v podobe Ľadovej víly so svetelnými funkciami a pohyblivými...

Cena 14,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Make it Real Náhrdelník a náramky

Make it Real Náhrdelník a náramky

Set farebných korálikov, s ktorým si vytvoríte náramky a náhrdelník s medailónikom.

Cena 10,49 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
LENA Mercedes hasičské auto Arocs

LENA Mercedes hasičské auto Arocs

Úžasné hasičské auto s funkčným vodným delom pre malého hasiča.

Cena 50,80 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Bing – plyšák Jumbo 50cm

Bing – plyšák Jumbo 50cm

Obľúbená rozprávková postavička králiček Bing v podobe plyšovej postavičky.

Cena 36,99 €
Nie je skladom
Do 4 dní
TyToo Plucky - trblietavé tetovania

TyToo Plucky - trblietavé tetovania

Set na vytvorenie trblietavého tetovania s chlapčenskými motívmi .

Cena 10,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Figúrky Batman 30cm

Figúrky Batman 30cm

Úžasné figúrky z filmu Batman.

Cena 17,90 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Velcro Skladačka – Emócie

Velcro Skladačka – Emócie

Náučná skladačka pre deti od 12 mesiacov.

Cena 12,49 €
Nie je skladom
 • Vypredané
Vypredané
Velcro Skladačka - Ovocie a zelenina

Velcro Skladačka - Ovocie a zelenina

Náučná skladačka, pri ktorej deti spoznávajú zeleninu a ovocie, farby a tvary.

Cena 14,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Velcro Skladačka – Tvary

Velcro Skladačka – Tvary

Náučná skladačka pre deti s ktorou sa učia tvary.

Cena 12,49 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Hra Majster slova na cesty

Hra Majster slova na cesty

Rýchla hra Majster Slova svižná a zábavná hra v malej cestovej verzií.

Cena 11,20 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Jedálenská stolička – bodky

Jedálenská stolička – bodky

Krásna ružová bodkovaná jedálenská stolička pre vaše bábiky.

Cena 16,49 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Tech Deck Vitrína a pódium

Tech Deck Vitrína a pódium

Úžasná vitrína do ktorej uložíte svoje fingerboardy sa premení na rampu, na ktorej...

Cena 37,50 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Figúrka roboty 15 cm

Figúrka roboty 15 cm

Úžasný robot poteší každého fanúšika týchto mechanických stvorení.

Cena 1,35 €
Nie je skladom
Skladom
Manikúrový set

Manikúrový set

Úžasný set na manikúr a pedikúru na zdobenie nechtov.

Cena 16,60 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Nechtové štúdio

Nechtové štúdio

Úžasné nechtové štúdio na manikúru a pedikúru pre dievčatá.

Cena 10,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Set na manikúru a pedikúru

Set na manikúru a pedikúru

Úžasný set na manikúr a pedikúru na zdobenie nechtov.

Cena 13,80 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Toaletný stolík s príslušenstvom

Toaletný stolík s príslušenstvom

Úžasný detský toaletný stolík s bohatým príslušenstvom vrátane fénu.

Cena 36,99 €
Nie je skladom
 • Vypredané
Vypredané
Detský toaletný stolík

Detský toaletný stolík

Úžasný detský toaletný stolík s bohatým príslušenstvom.

Cena 47,90 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Malý toaletný stolík

Malý toaletný stolík

Úžasný toaletný stolík v menšej verzii s bohatým príslušenstvom poteší každú malú...

Cena 22,40 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Detský kozmetický set

Detský kozmetický set

Bohatý detský kozmetický set – manikúra, tetovanie, vlasy.

Cena 14,50 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Vodná pištoľ 50cm

Vodná pištoľ 50cm

Vodná pištoľ poteší všetky deti, ktoré zbožňujú vodu.

Cena 6,39 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Kniha Dobyvatelia pirátskeho pokladu

Kniha Dobyvatelia pirátskeho pokladu

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho...

Cena 17,09 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Kniha Vianočné koledy

Kniha Vianočné koledy

Kúzelné čítanie je unikátny vzdelávací koncept, ktorý funguje na základe špeciálneho...

Cena 17,90 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Všetky zvieratá sveta

Všetky zvieratá sveta

Spoločenská hra, počas ktorej na ceste okolo sveta stretávate rozmanité zvieratá!

Cena 19,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Talent Show

Talent Show

Úžasná spoločenská hra, v ktorej každý musí predviesť svoj talent.

Cena 19,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Kúzelné čítanie Glóbus

Kúzelné čítanie Glóbus

Interaktívny glóbus s podsvietením z edície Kúzelné čítanie. Obsahuje viac ako 1800...

Cena 74,99 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Sherlock Holmes: Trojitá výzva

Sherlock Holmes: Trojitá výzva

Toto balenie obsahuje sériu 3 samostatných tajuplných hier, preverí vaše schopnosti...

Cena 15,99 €
Nie je skladom
Do 4 dní
Tipni si Slovensko

Tipni si Slovensko

Viete, z koľkých písmen sa skladá najdlhší názov sídla na Slovensku? Koľko bratov mal...

Cena 32,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Ubongo Duel

Ubongo Duel

Obľúbená spoločenská hra, v ktorej sa snažíte z dielikov poskladať obrazec ktorý je...

Cena 29,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Tech Deck Prstový skateboard 4ks

Tech Deck Prstový skateboard 4ks

Fingerboard - ide o super zábavu pre chlapcov fascinovaných jazdou na doske.

Cena 18,99 €
Nie je skladom
Posledné kusy v sklade
Načítať viac