Filtrovať podľa
Kategórie
Cena
Značky
viac... meněj
Farba
viac... meněj
Model
viac... meněj
Filter
 • Hračky pre chlapcov

  Ruku na srdce, malí či veľkí chlapci - stále sa radi hrajú. Tí malí chcú napodobňovať tých veľkých a na to potrebujú svoje vlastné hračky vhodné pre všetkých chlapcov.

 • RC modely - na diaľkové ovládanie

  Hračky na diaľkové ovládanie sú obľúbené u detí ale aj rodičov, tak prečo si neurobiť radosť? Vyberte si z rôznych typov v našej ponuke

 • Hračky pre dievčatá

  Hľadáte ideálnu hračku pre dievčatko? Každé dievča chce pomáhať mamine v kuchyni, preto mu môžete dopriať vlastnú elektrickú kuchynku. Nič nevyvolá v malej slečne väčší pocit dospelosti ako vlastný toaletný stolík so všetkými doplnkami potrebnými na skrášlenie aj keď sú to len hračky. Naše hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov pri zachovaní výbornej ceny.

 • Pre najmenších

  Potrebujete stoličku na kŕmenie ktorá bude rásť s Vaším dieťaťom a ktorú využijete aj keď bude dieťa väčšie? Naša ponuka je veľmi široká a nájdete tu rôzne hrkálky , hryzadlá, vkladačky, kolotoč nad postieľku či projektor ktorý hrá jemnú hudbu a svieti na strop. Mojkáčik ktorý dopomôže k pocitu bezpečia, Pyramída pre dieťa v rôznych tvaroch a prevedeniach zvukové či penové kocky, hračka na ťahanie, guličková dráha, mäkučká deka na hranie, tlačidlo s mnohými funkciami, suchý bazén a samozjreme nočník, či už hrací alebo nie.

 • Puzzle

  Puzzle to je hlavolam pre každú vekovú kategóriu. Deti si pri skladaní puzzlí rozvíjajú predstavivosť, jemnú motoriku, logické myslenie, cvičia trpezlivosť a zmysel pre detaily. Učia sa systematicky pracovať a uvažovať samostatne.

  Preto Vám ponúkame puzzle vhodné pre deti od útleho veku (MAXI puzzle) ale aj pre väčšie deti ktoré sa radi popasujú aj s ťažšou výzvou ako obľúbené 3D PUZZLE.

 • Stavebnice a skladacie hračky

  Na trhu sa nachádza obrovské množstvo rôznych druhov stavebníc a my sa snažíme ponúknuť Vám čo najviac z nich. Ak hľadáte klasickú stavebnicu LEGO - nech sa páči našu ponuku stále rozširujeme. Ponúkame Vám aj stavebnice od iných výrobcov kompatibilné s LEGO: Qman, Sluban, JDLT, Abrick.

  Deťom, ktoré majú radi ešte kreatívnejšiu zábavu vyberiete zo širokej ponuky kreatívnych stavebníc: skrutkovacia stavebnica, elastická stavebnica, magnetická stavebnica, stavebnica s ozubenými kolieskami. Totálnou vychytávkou sú techcnické stavebnice ktoré fungujú na diaľkové ovládanie.

 • Figúrky a zvieratká

  Figúrky sú neoddeliteľnou súčasťou detského sveta hier. Dieťa potrebuje figúrky do domčeka, na svoju farmu alebo si ju zoberie len tak so sebou aby kamarát do hry bol vždy poblízku.

  Zvieratá a ich rozmanitosť detí fascinuje. Nedá však kúpiť domov leva či žirafu aby sa dieťa mohlo s nimi tešiť, figúrky zvieratiek však pri troche detskej fantázie dostatočne vystačia. Ponúkame Vám kvalitné ručne maľované figúrky zvieratiek na ktoré si dieťa bude dávať pozor, ale aj lacnejšie verzie ktoré Vám nebude ľúto ak si ich zoberie ku hre von napríklad do piesku.

 • BRUDER

  Nemecká značka Bruder vyrába realistické modely dopravných a stavebných prostriedkov najvyššej kvality s tradíciou rodinnej firmy už 80 rokov. Hračky Bruder su navrhované podľa reálnych strojov do najmenších detailov s funkčnými mechanickými vlastnosťami. Hračky Bruder a ich príslušenstvo sú medzi sebou kompatibilné a variabilné. Značka Bruder nevyrába len modely áut a strojov, dodáva im niečo viac- funkčnosť, reálnosť, detaily a kvalitu použitého materiálu.

  Traktory Bruder alebo aj iné pracovné stroje sú u deti veľmi obľúbené, vďaka svojej kvalite sú to trváce hračky. Obrovskou výhodou je množstvo príslušenstva ktoré môžete k traktorom pripájať podľa aktuálnej potreby

 • Kúzelné čítanie

  Kúzelné čítanie je určené pre deti v predškolskom veku, ale aj staršie deti a nepochybne zaujme aj dospelých. Vďaka špeciálnej technológií ich môžu využívať aj deti ktoré ešte nevedia čítať. Samy si môžu prečítať rozprávku alebo sa hravou formou naučiť farby, čísla, písmená a rôzne zaujímavosti o svete okolo nás. Čo sa naučia si potom trénujú v zábavných edukačných hrách ktoré sú súčasťou kníh.

  Kúzelné pero dokáže prečítať text ktorý je vytlačený v knihe ale aj ten ktorý je nahratý pod ikonami a obrázkami.

 • Tabule a kreatívne sety

  Kreativitu detí sa oplatí podporovať alebo iniciovať. Už malé dieťa rado tvorí a kreslí vždy keď má k tomu príležitosť alebo ak má kreatívne hračky. Ak hľadáte tabuľu najvýhodnejšia je obojstranná magnetická a kriedová tabuľa so stojanom. Ak dieťa rado modeluje poteší ho modelovacia hmota s vykrajovačkami alebo rôznymi strojčekmi či príslušenstvom. Obľúbená je tiež výroba magnetiek a mozaikové obrázky. Nájdete tu tiež pečiatky, multifunkčné magické tabuľky a množstvo iných kreatívnych setov.

 • Interaktívne hračky

  Interaktívne hračky sú určené batoľatám a drobcom ktorý už vnímajú zvuky a učia sa spoznávať farby a rôzné základné zákonitosti ako príčina-následok, interaktívne hračky majú zvukové a svetelné efekty a dávajú deťom množstvo nových podnetov ktoré priťahujú ich pozornos, hračky s vkladačkami, interaktívnymi tlačidlami, hračky ktoré jazdia a majú rôzne funkcie, hračka s ozubenými kolieskami, interaktívny detský telefón, zatĺkačka – stačí si len vybrať tú správnu, ktorá bude drobca baviť.

 • Hudobné nástroje pre deti

  Detské hudobné nástroje výrazne napomáhajú rozvoju dieťaťa. Dieťa miluje hudbu a rytmus a ešte väčšiu radosť má ak ju môže samé tvoriť. Začiatky sú trošku rozpačité dajte mu však vhodný hudobný nástroj a jeho tvorba bude čoraz lepšia. V našej ponuke si vyberiete zo širokej škály či už máte záujem o piano, menšie-väčšie, také čo vydáva zvuky zvieratiek alebo realistické ktoré má rôzne efekty a funkcie. Malý bubeník si vyberie bubon podľa svojich predstáv alebo bicie. Pre gitaristu máme v ponuke rôzne štýly gitár, či už elektrická gitara s mikrofónom, drevená gitara alebo ukulele. Čoraz modernejšie sú akordeón alebo harmonika ale okrem klasických hudobných nástrojov nájdete u nás aj tie menej tradičné. Nech sa páči vyberte si

 • Bublifuky

  Bublifuky a bubliny - poznáte dieťa ktoré ich nemiluje? Lebo my nie... Všetky bublifuky majú u detí úspech od tých najjednoduchších po plne automatické bublifuky ktoré robia záplavu bublín samy. Úplne najfascinujúcejšia je obrovská bublina v do ktorej vôjde aj dieťa - aj to sa Vám podarí ak máte tú správnu sadu na tvorenie bublín. Došla bublifuková zmes? Šup šup objednajte si ju do 2 dní je u Vás

 • Hracie stoly

  Hracie stoly, kalčeto - stolný futbal, air hokej, biliard, hokej... vybete si ten správny hrací stôl a poriadne sa zabavte

 • Detské kostýmy

  Či už hľadáte detský kostým na maškarný bál (karneval) nejakú oslavu alebo dieťa rado prezlieka do rôznych kostýmov, u nás si vyberiete od rozprávkových kostýmov, princezien po rôznych superhdinov, pilotov, či zvieratiek. ponúkame aj doplnky ku kostýmom s ktorými bude maska ešte autentickejšia

 • Hry na povolania

  Každé dieťa rado napodobňuje dospelých preto medzi obľúbené detské hry patrí napodobňovanie jednotlivých profesíí. Niektoré deti sa rady hrajú na predavačku a obchod - tým sa bude páčiť pokladňa s tovarom, či dotyková pokladňa, obchodnícky panel a úplne najviac celá zostava pre obchod - supermarket.
  Iné sa najradšej hrajú na lekára ktorý s pomocou svojho lekárskeho kufríka vylieči každú chorobu - niekedy je však potrebná sanitka.
  Samozrejme nemôžeme zabudnúť na rôzne kancelárske či programátorske hry ktorých nevyhnutnou pomôckou je detský notebook. V našej ponuke nájdete aj teleskop pre astrológa, mikroskop pre budúceho vedca, kosačku a krovinorez pre záhradníka, sadu pre kvetinárku, cukrárske pomôcky, šijací stroj pre krajčírku a množstvo iného. Prajeme príjemnú zábavu...
   

 • Edukatívne hračky

   Toto sú hračky podporujúce rozvoj Vášho dieťaťa ktoré spestria a zatraktívnia poznávanie sveta a základných prírodných zákonov. Základy fyziky, možnosti využitia slnečnej energie či matematické záhady – toto všetko znie deťom komplikovane ale dá sa jednoducho osvojiť si hrou. Kúpte dieťaťu mikroskop nech sa zoznámi s mikrosvetom, teleskop ktorým môže pozorovať hviezdy či solárnu stavebnicu aby vedelo akú silu má slnko. Vo výbave školáka nesmie chýbať počítadlo, glóbus či papierové hodiny aby žiačik vedel kedy bude zvoniť na prestávku J

 • Drevené hračky

  Najkrajšie, najstaršie a najtrvácnejšie sú drevené hračky. Nedá sa vymenovať všetky od výroby prvej drevenej hračky sa svet zmenil a teraz ich v ponuke nespočetné množstvo. Od tých najjednoduchších ako sú drevené kocky až po rôzne s funkciami, napríklad drevený kávovar ktorý vytláča kapsuly, zvukové drevené kocky.

  Osobitne sa oplatí pokochať sa pohľadom na nádherných drevených domčekoch a kuchynkách, aby sme neobišli chlapcov tak veľký drevený ponk tiež urobí veľkú radosť.

  Hračky sú vyrobené tak aby boli zdravotne nezávadné a spĺňajú všetky bezpečnostné normy.

 • Plyšové hračky

  Obľúbeného plyšáka musí mať každý, malý aj veľký. Je to priateľ ktorému môžete bez obáv všetko povedať, ktorý sa nikdy nenahnevá a vždy na Vás čaká. Vyberajte preto starostlivo aby vybratá plyšová hračka bola tá pravá.

 • Ostatné hračky

  V tejto kategórií Vám ponúkame obľúbené detské hračky ktoré sú vhodné na rôzne príležitosti. Nájdete tu rôzne zábavné, antistresové a retro hračky.

 • Príslušenstvo

  Pekne zabalený darček urobí dvojnásobnú radosť vyberte si vhodný baliaci papier či darčekovú tašku na zabalenie darčeka. Ak ste si vybrali hračku na batérie, nezabudnite na baterky aby sa z darčeka nestalo sklamanie :)

Batéria 1,5V AA, 1ks

Batéria 1,5V AA, 1ks

Batéria 1,5V

Cena 0,30 €
Nie je dostatok tovaru skladm
skladom
Vilac Skladacia kontajnerová loď

Vilac Skladacia kontajnerová loď

Naložte skladaciu kontajnerovú loď a pripravte ju na vyplávanie z prístavu.

Cena 33,68 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Ťahací autobus so zvieratkami

Vilac Ťahací autobus so zvieratkami

Krásny autobus na ťahanie bude robiť deťom spoločnosť pri prechádzke.

Cena 28,68 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Kovový riad Vintage

Vilac Kovový riad Vintage

Krásny set maľovaného kuchynského riadu bude vítaný pri každej detskej hre na varenie....

Cena 31,35 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Gitara akustická prírodná

Vilac Gitara akustická prírodná

Drevená gitara pre deti poteší všetkých malých muzikantov.

Cena 26,36 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevené jojo lienka

Vilac Drevené jojo lienka

Drevené jojo s motívom lienky zaručí neuveriteľnú zábavu až na niekoľko hodín.

Cena 7,50 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevený raňajkový set

Vilac Drevený raňajkový set

Úžasný drevený raňajkový set obohatí kuchynku malých kuchárov.

Cena 28,34 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Diabolo

Vilac Diabolo

Klasická žonglérska pomôcka – diabolo.

Cena 15,18 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Trhový stánok

Vilac Trhový stánok

Trhový stánok s ktorým sa každé dieťa stane skutočným obchodníkom.

Cena 152,90 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevené ovocie a zelenina

Vilac Drevené ovocie a zelenina

Drevené ovocie a zelenina na krájanie s bezpečným nožíkom a lopárom.

Cena 23,80 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Trajekt Vilacity

Vilac Trajekt Vilacity

Farebný drevený trajekt vám pomôže pri prevážaní vozidiel cez vodu.

Cena 40,66 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Xylofón psík

Vilac Xylofón psík

Detský farebný xylofón je skvelý hudobný nástroj pre malého hudobníka.

Cena 20,83 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Klavír červený

Vilac Klavír červený

Úžasný detský klavír poteší každého malého hudobníka.

Cena 78,08 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Gitara biela

Vilac Gitara biela

Drevená gitara pre deti poteší všetkých malých muzikantov.

Cena 28,16 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Posledné kusy v sklade
Vilac Drevená čajová súprava

Vilac Drevená čajová súprava

Veľká detská drevená čajová súprava sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky.

Cena 31,35 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevený set Ovocie a zelenina

Vilac Drevený set Ovocie a zelenina

Úžasné drevené ovocie a zelenina nesmú chýbať v detskej kuchynke.

Cena 20,18 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Gitara akustická červená

Vilac Gitara akustická červená

Drevená gitara pre deti poteší všetkých malých muzikantov.

Cena 26,36 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Gitara tyrkysová s kvetmi

Vilac Gitara tyrkysová s kvetmi

Drevená gitara pre deti poteší všetkých malých muzikantov.

Cena 26,80 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Veľký žeriav

Vilac Veľký žeriav

Veľký drevený žeriav s magnetom.

Cena 76,25 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Veľký závod Vilacity

Vilac Veľký závod Vilacity

Drevený dráha pretekárskeho okruhu pre malého pretekára.

Cena 75,29 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Klavír čierny

Vilac Klavír čierny

Úžasný detský klavír poteší každého malého hudobníka.

Cena 78,08 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Klavír šedá

Vilac Klavír šedá

Úžasný detský klavír poteší každého malého hudobníka.

Cena 69,19 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Stavebnice Super Batibloc

Vilac Stavebnice Super Batibloc

Drevené skrutkovacia stavebnica pre malých konštruktérov.

Cena 41,27 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Kaskáda domček

Vilac Kaskáda domček

Drevený kaskádový domček je hračka, ktorá pomáha pri rozvoji deti.

Cena 42,64 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Kastanety zvieratá 1ks

Vilac Kastanety zvieratá 1ks

Farebné kastanety potešia malých hudobníkov.

Cena 3,60 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Set 3 kufríkov

Vilac Set 3 kufríkov

Set 3 kufríkov každý s rôznou farebnou potlačou.

Cena 21,44 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Dráha Akrobat

Vilac Dráha Akrobat

Drevená dráha s akrobatmi.

Cena 41,61 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevené didaktické hodiny

Vilac Drevené didaktické hodiny

Úžasné drevené hodiny, ktoré pomôžu deťom pri učení čítania z hodín.

Cena 30,55 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevená trúbka

Vilac Drevená trúbka

Drevená trúbka pre malých muzikantov.

Cena 3,78 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Kovová čajová súprava Jungle

Vilac Kovová čajová súprava Jungle

Detská kovová čajová súprava sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky.

Cena 31,35 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevené kurča na krájanie

Vilac Drevené kurča na krájanie

Drevené kurča na krájanie poteší všetkých malých kuchárov a zíde sa im v kuchyni.

Cena 20,83 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Detský kovový bubon

Vilac Detský kovový bubon

Skvelý bubon s ktorým si malý hudobníci užijú veľa zábavy.

Cena 23,46 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Drevené kocky postavičky

Vilac Drevené kocky postavičky

Krásne drevené kocky zaručia skvelú zábavu a zároveň rozvíjajú u deti jemnú motoriku.

Cena 30,21 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Lukostrelecký set s prísavkami

Vilac Lukostrelecký set s prísavkami

Úžasný luk so šípmi zakončenými prísavkami je skvelou hračkou pre malého indiána.

Cena 24,04 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Puzzle Mapa sveta 500 dielikov

Vilac Puzzle Mapa sveta 500 dielikov

Puzzle s 500 dielikmi sú určené deťom ktoré radi vytvárajú obrázky.

Cena 17,39 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Vilac Multifunkčný vozík

Vilac Multifunkčný vozík

Úžasné drevené tlačidlo – vozík s drevenými farebnými kockami poskytne deťom veľa...

Cena 77,58 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Do 4 dní
Nákladné auto Tatra 148, 30cm modrá

Nákladné auto Tatra 148, 30cm modrá

Skvelé auto Tatra sa zaručene bude páčiť každému milovníkovi stavebných strojov.

Cena 13,50 €
Nie je dostatok tovaru skladm
Posledné kusy v sklade
Načítať viac